Bedrijfspand Zoeken

Type bedrijfspand


Oppervlakte


Provincie


Zoekt u een Bedrijfsruimte Te Koop? Ga dan naar:
Bedrijfsruimte tekoop.nl

Dronten, de tjonger 14-16

Foto's:

Omschrijving: Op het industrieterrein Business Zone Delta Oost te Dronten zijn maar liefst 24 bedrijfsunits gerealiseerd met een oppervlakte van 100m² per stuk. De units zijn gemakkelijk indeelbaar en met elkaar te koppelen. Alle units zijn voorzien van een verdiepingsvloer.

Ligging: Business Zone Delta Oost is een kwalitatief hoogwaardig bedrijventerrein dat direct is gelegen aan de N307 (dronterringweg) en op een korte afstand van de A6 of de N50. Steden zoals Zwolle, Utrecht, Amersfoort en Amsterdam zijn binnen een uur bereikbaar.

Business Zone Delta Oost is een gemengd bedrijventerrein, waar qua milieuzonering tot
maximaal categorie 3 is toegestaan. In de nabije toekomst zal vlakbij het bedrijventerrein de Hanze(spoor)lijn worden aangelegd, die ervoor zal zorgen dat het bedrijventerrein ook per spoor straks prima te bereiken is.
Mocht u meer informatie willen aangaande dit project, dan kunt u ons telefonisch bereiken op het vermelde telefoonnummer.
Het is mogelijk om u de gehele brochure van dit project toe te sturen.

Voorzieningen: Het pand is voorzien van aansluitingen gas, water, elektriciteit en KPN.

Parkeergelegenheid: Het gehele buitenterrein is voorzien van een 70mm grijze betonklinker. Er is een ruime
parkeergelegenheid aanwezig die volledig omheind is door middel van hekwerk.

Huurprijs: vanaf € 500,- excl. BTW p.m.

Koopprijs: Vanaf € 61.000,- excl. BTW v.o.n.

Contact met de aanbieder
Naam:
Bedrijfsnaam:
Telefoonnummer:
E-mailadres:

Bericht: